KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13016047
nr 1301 6047
Olle Larsson
(1926-1996), Sverige
Oljemålning, Olle Larsson, signerad, Ängslandskap. Olja på duk, 22x32 cm
Lars Olov (Olle) Larsson, svensk målare född i Söderhamn 1926, död 1996 i Stockholm .
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:28:47
100 kr
150 kr
Olle Larsson
Läs mer om Olle Larsson